Zobrazených 1–30 z 35 výsledkov

  • Filtre
  • Zoradiť podľa:
  • Zobrazených 1–30 z 35 výsledkov

Talianska značka, ktorá vznikla v júli 2007 z brilantnej intuície Alessandra Esposita, ktorý v čase vážnej krízy v tomto odvetví vedel, ako využiť príležitosť na rozvoj a rast.
RELISH je výrazom dokonalého mixu originality, kvality a pozornosti k detailu, jedinečného, nezameniteľného a nekonvenčného štýlu pre dynamickú, žiarivú, nezávislú ženu, ktorá je zmyselná a rada sleduje módne trendy bez toho, aby sa nemusela vzdať kvality produktu.
Sezónu po sezóne RELISH ponúka svieži, aktuálny a podmanivý štýl, ktorý sa vždy prejavuje v súlade s najnovšími trendmi a ponúka ženám produkt s úplne módnym obsahom. Vynikajúci pomer kvality a ceny, nepretržité hľadanie tvarov a rozmerov, ktoré zaisťujú súčasne nositeľnosť a štýl, kvalitu textílií a priadzí, vďaka čomu je značka Relish všadeprítomný produkt, ktorý „priťahuje“ súčasnú ženu.
  • Zobrazených 1–30 z 35 výsledkov

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Navigácia
Zobrazené

Naposledy prezerané

Zatvoriť

Je skvelé vidieť Vás tu.

Heslo bude zaslané na vašu email adresu.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Už mám účet?

Rýchly náhľad

Zatvoriť

Kategórie

Môj košík

Zatvoriť

Zoznam želaní

Zatvoriť