Zobrazených 1–30 z 68 výsledkov

  • Filtre
  • Zoradiť podľa:
  • Zobrazených 1–30 z 68 výsledkov

BADOO Luxury Fashion prostredníctvom viac ako 30 rokov dynamického rastu na gréckom trhu predstavuje poprednú značku v oblasti dámskej módy. Svoje podnikanie v oblasti odevov začala v roku 1989 so sídlom v Solúne. Má kolekcie po celom Grécku a v zahraničí, vyberá si obchody svojej siete s prísnymi kritériami, aby zabezpečil imidž a prestíž spoločnosti.
Filozofia značky BADOO Luxury Fashion je založená na rešpektovaní potrieb a požiadaviek modernej a dynamickej ženy. Jej výtvory sú vždy elegantné a moderné, zvýrazňujú ženskosť a šarm.
Každá kolekcia BADOO Luxury Fashion sa vyznačuje precíznym dizajnom modelov, vynikajúcimi materiálmi a ich prísnej kontroly kvality vo všetkých fázach výroby.
  • Zobrazených 1–30 z 68 výsledkov

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Navigácia
Zobrazené

Naposledy prezerané

Zatvoriť

Je skvelé vidieť Vás tu.

Heslo bude zaslané na vašu email adresu.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Už mám účet?

Rýchly náhľad

Zatvoriť

Kategórie

Môj košík

Zatvoriť

Zoznam želaní

Zatvoriť